Фільтр паливний (фільтруючий елемент) FEBI 176029
Висота - 226 мм,
Зовнішній діаметр - 100 мм,
Внутрішній діаметр ущільнювального кільця - 115 мм,
Зовнішній діаметр ущільнювального кільця - 123 мм,
Вага - 0,45 кг
Інші артикули:
OEM: DAF 2277128, 2164462, 2133095, 1852005
DONALDSON P581626,
AUGER 98392,
DT 5.45070,
HENGST E127KP D303,
PURRO HF0065,
SAMPA 053.111
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Daf |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Febi Bilstein |
| Код запчасти | 176029 |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Внутренний диаметр | 43.5 мм |
| Высота | 226 мм |
| Внешний диаметр | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴




