• Ручка стандартна чи подовжена. • BSP різьба. • Корпус та шарик поліпропілені, армовані скловолокном. • Ущільнення EPDM • Посадочні місця Teflon®
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| P | 23mm |
| A | 57mm |
| Матеріал шарика | Поліпропілен |
| X | ---mm |
| E | 29mm |
| Y | ---mm |
| DN | 19mm |
| Ручка | стандартна |
| H1 | 113mm |
| C | 45mm |
| B | 44mm |
| Z | --- |
| F | G 3/4" F |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴





