• Ручка стандартна чи подовжена. • BSP різьба. • Корпус та шарик поліпропілені, армовані скловолокном. • Ущільнення EPDM • Посадочні місця Teflon®
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| P | 25mm |
| A | 74mm |
| Матеріал шарика | Поліпропілен |
| X | 20mm |
| E | 39mm |
| Y | 25mm |
| DN | 32mm |
| Ручка | стандартна |
| H1 | 134mm |
| C | 80mm |
| B | 52mm |
| Z | M 8 |
| F | G 1 1/4" F |
Информация для заказа
- Цена: 608 ₴





