• Ручка стандартна чи подовжена. • BSP різьба. • Корпус та шарик поліпропілені, армовані скловолокном. • Ущільнення EPDM • Посадочні місця Teflon®
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| P | 27mm |
| A | 85mm |
| Матеріал шарика | Поліпропілен |
| X | 27mm |
| E | 48mm |
| Y | 34mm |
| DN | 40mm |
| Ручка | стандартна |
| H1 | 154mm |
| C | 100mm |
| B | 61mm |
| Z | M 8 |
| F | G 1 1/2" F |
Информация для заказа
- Цена: 667 ₴





