• Ручка стандартна чи подовжена. • BSP різьба. • Корпус та шарик поліпропілені, армовані скловолокном. • Ущільнення EPDM • Посадочні місця Teflon®
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | Arag |
| Пользовательские характеристики | |
| P | 32mm |
| A | 107mm |
| F | G 2" F |
| X | 43mm |
| C | 130mm |
| B | 73mm |
| H1 | 193mm |
| DN | 50mm |
| Y | 78mm |
| E | 58mm |
| Z | M 8 |
| Матеріал шарика | Поліпропілен |
| Ручка | стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 1 490 ₴





