• Ручка стандартна чи подовжена. • BSP різьба. • Корпус та шарик поліпропілені, армовані скловолокном. • Ущільнення EPDM • Посадочні місця Teflon®
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Arag |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| A | 70mm |
| F | G 1" F |
| E | 34mm |
| DN | 25mm |
| H1 | 139mm |
| C | 160mm |
| B | 47mm |
| Тиск | 16bar Bar |
| M | 101mm |
| H | 118mm |
| L | 23mm |
| Безпреривний потік | ні |
| G | 37mm |
Информация для заказа
- Цена: 476 ₴





