• Ручка стандартна чи подовжена. • BSP різьба. • Корпус та шарик поліпропілені, армовані скловолокном. • Ущільнення EPDM • Посадочні місця Teflon®
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Arag |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| A | 85mm |
| F | G 1 1/2" F |
| E | 48mm |
| DN | 40mm |
| H1 | 173mm |
| C | 200mm |
| B | 61mm |
| Тиск | 10bar Bar |
| M | 129mm |
| H | 152mm |
| L | 27mm |
| Безпреривний потік | ні |
| G | 51mm |
Информация для заказа
- Цена: 864 ₴





