• Ручка стандартна чи подовжена. • BSP різьба. • Корпус та шарик поліпропілені, армовані скловолокном. • Ущільнення EPDM • Посадочні місця Teflon®
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Arag |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| A | 107mm |
| F | G 2" F |
| E | 58mm |
| DN | 50mm |
| H1 | 193mm |
| C | 130mm |
| B | 73mm |
| Тиск | 10bar Bar |
| M | 198mm |
| H | 165mm |
| L | 32mm |
| Безпреривний потік | ні |
| G | 51mm |
Информация для заказа
- Цена: 1 060 ₴





